1. Ulusal Ürolojik Cerrahi Derneği Androloji Kongresi

KONGRE TARİHİ
21 Mayıs - 23 Mayıs 2021

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
ucd.androloji2021.com
DAVET
Değerli meslektaşlarımız,

Kurulduğu günden itibaren bilimin ışığında yol almakta olan Ürolojik Cerrahi Derneği’nin çatısı altında 2018 yılında kurulan Androloji Çalışma Grubu olarak, Androloji konularında bilimsel çalışmalar yapmakta, bilgi ve birikimlerimizi sizlerle paylaşmaya gayret etmekteyiz. Bu bağlamda “1.Ulusal Ürolojik Cerrahi Derneği Androloji Kongresi”ni online platformda 21-23 Mayıs 2021 tarihleri arasında düzenleyecek olmanın heyecanı ve mutluluğunu sizlerle paylaşıyoruz. İlk kez düzenleyeceğimiz kongremizde; erkek cinsel sağlığı ve erkek üreme sağlığı konularında ulusal ve uluslararası yetkin olan hocalarımızdan oluşan bir ekip ile akademik düzeyi yüksek sunumlar yapılması planlanmaktadır. Kongremize hem yurt içinden hem de yurt dışından konuşmacılarımız katılacak olup, konuşmacılara “online-canlı” olarak soru sorabilme imkanınız da olacaktır.

21-23 Mayıs 2021 tarihlerinde düzenlenecek olan 1. Ulusal Ürolojik Cerrahi Derneği Androloji Kongresi’ne sizleri Ürolojik Cerrahi Derneği adına davet etmekten mutluluk duyarız.

Dr. Aydın Mungan
Ürolojik Cerrahi Derneği Başkanı
ve Kongre Eş Başkanı

Dr. Tahsin Turunç
ÜCD Androloji Çalışma Grubu Başkanı
ve Kongre Eş Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin