12. Çapa Nefroloji ve Transplantasyon Günleri

KONGRE TARİHİ
27 Şubat - 01 Mart 2020

KONGRE ŞEHRİ
Sapanca, Sakarya, Türkiye
KONGRE YERİ
NG Sapanca Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.capanefroloji2020.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarım,

Sizleri 27 Şubat - 01 Mart 2020 tarihleri arasında Sapanca’da gerçekleştirecek olduğumuz XII. Çapa Nefroloji ve Transplantasyon Günleri’ne davet etmekten büyük mutluluk duyuyorum.

Baharın ilk günlerinde doğa harikası Sapanca’da birlikte olmaktan, Çapa Nefroloji Ailesi olarak büyük onur duyacağız. Dört gün boyunca Klinik Nefroloji, Diyaliz ve Transplantasyonun temel fizyolojisinden, en yeni gelişmelerine dek geniş bir spektrumu kapsayan konuları, ilginç olgu sunumlarını birlikte tartışma fırsatı bulacağız.

Bu seneki toplantı programımızda nefrolojinin temel konuları yanında özellikle birçok kılavuz bilgisi eklenen glomeruler hastalıkları, bunlardaki tartışmalı konuları, yeni tanı ve tedavi yaklaşımlarını, hipertansiyondaki son gelişmeleri, giderek daha çok karşılaştığımız zor olgulardaki transplantasyonları derinlemesine tartışacağız.

Gerek klinik nefroloji, gerekse transplantasyondaki olmazsa olmaz destekçilerimiz patolog ve immunologlarımızın işbirliği ile çözebildiğimiz ilginç hasta deneyimleri de programımızda yer alacak.

Sizlerin aktif katılımları ile daha da anlamlı ve verimli geçeceğine inandığımız bu seneki toplantımıza hepinizi bekliyoruz.

27 Şubat 2020’de Sapanca’da buluşmak ümidiyle tüm meslektaşlarımıza sağlık ve esenlikler diliyorum.

Prof. Dr. Aydın Türkmen
Nefroloji Bilim Dalı Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin