7. Ulusal Osteoporoz Kongresi-Osteo 2020

KONGRE TARİHİ
08 Ekim - 11 Ekim 2020

KONGRE ŞEHRİ
Çeşme, İzmir, Türkiye
KONGRE YERİ
Sheraton Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.osteo2020.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Türkiye Osteoporoz Derneği tarafından, International Osteoporosis Foundation şemsiyesi altında, düzenlenen OSTEO 2020 “7. Ulusal Osteoporoz Kongresi” 8-11 Ekim 2020 tarihlerinde Sheraton Otel Çeşme, İzmir’de gerçekleşecektir.

1.Ulusal Osteoporoz Kongresi 7-11 Ekim 2002 tarihlerinde gerçekleşmiş olup, geçen yıllar içinde International Osteoporosis Foundation tarafından önerildiği şekilde; Türkiye Osteoporoz Derneği’nce düzenlenen ulusal kongrelerin içeriğinde osteoporoz yanında farklı kas iskelet sistemi sorunlarına da daha kapsamlı olarak yer verilmiştir.

Bu bağlamda kas iskelet sistemine global bir bakış ve günlük hekimlik uygulamalarını önceleyen bir yaklaşım ile hazırlanan OSTEO 2020 “7. Ulusal Osteoporoz Kongresi” programında; hastalıklardan korunma, güncel tanı ve tedavi yaklaşımları ulusal ve uluslararası platformlardan alanında deneyimli akademisyenlerce farklı yönleri ile, detaylı olarak irdelenecektir.

Hastalıklara çok yönlü bir yaklaşım ile ve interaktif olarak hazırlanan oturumlar yanında sözlü ve poster sunumları ile, meslektaşlarımızın araştırma sonuçlarının geniş bir kitleye iletilmesine ve üst düzey bir bilimsel tartışma ortamı oluşturulmasına olanak sağlanacaktır.

Kıdemli meslektaşlarımız için “bilgi güncelleme” salonlarında birikimlerin paylaşılması ve tartışılması öncelenirken, genç meslektaslarımız için “eğitim şart” salonlarında önemli temel bilgiler deneyimli eğiticiler tarafından sunulacaktır.

Kongre programının bilimsel ve sosyal açılardan siz değerli meslektaşlarımızın katılım ve katkıları ile zenginleşeceğine inanarak, sizleri ağırlamaktan mutluluk ve onur duyacağımızı ifade etmek istiyoruz.
Her anlamda verimli bir kongre gerçekleştirebilmek umudu ile,

Düzenleme Kurulu adına

Prof. Dr. Yeşim GÖKÇE KUTSAL
Başkan

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin