9. Ulusal Jinekolojik Endoskopi Kongresi ve 3. Genç Endoskopistler Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
10 Haziran - 13 Haziran 2020

KONGRE ŞEHRİ
İstanbul, Türkiye
KONGRE YERİ
Radisson Blu Şişli

KONGRE WEB SİTESİ
www.jed2020.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

10-13 Haziran 2020 tarihlerinde Jinekolojik Endoskopi Derneği (JED) tarafından Radisson Blu Şişli Otel, İstanbul’da düzenlenecek olan 9. Ulusal Jinekolojik Endoskopi Kongresi ve 3. Genç Endoskopistler Sempozyumu’na sizleri davet etmenin mutluluğu içerisindeyiz.

Kongremizin ilk gününde gerçekleştirilecek 3. Genç Endoskopistler Sempozyumunda tüm genç katılımcılar interaktif olarak toplantılara katılacak ve kendilerini özgürce ifade etme olanağını bulacaklardır. Sempozyumumuzda hedefimiz ülkemizin geleceği olan genç değerlerin önünü açmak ve vizyonlarını genişletmektir.

Endoskopide püf noktaların kısa ve etkin bir şekilde değerlendirilip tartışılacağı 9. Ulusal Jinekolojik Endoskopi Kongremizde temel hedefimiz; bilgi paylaşımıdır. Hem klinik hem pratikte karşılaştığımız sorunlara, akademik anlamda bize ışık tutacak bilgilerle dolu bir bilimsel program planlamaktayız.

Bilimsel programın yanı sıra tüm gün süren yoğun çalışma temposunun yorgunluğunu atmanız, uzun süredir göremediğiniz meslektaşlarınızla birlikte iyi vakit geçirmeniz için neşeli, samimi bir sosyal program düzenlemekteyiz.

İstanbul'da ev sahipliğini yapmaktan onur duyacağımız kongremizin sizler için de akıllarda kalıcı bir toplantı olmasını umuyor endoskopi dolu günler diliyoruz…

Prof. Dr. Gazi Yıldırım
Jinekolojik Endoskopi Derneği Başkanı

Prof. Dr. Fatih Şendağ
Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin